Ümit Kaya`dan Örnek Davranış

Gün boyu Yenimahalle `nin çeşitli semtlerinde kadınlara karanfiller dağıtan Ümit Kaya ve ekibi metro çıkışlarında, alışveriş merkezlerinde, iş yerlerinde, cadde ve sokakta gördükleri birçok kadının gününü kutlayarak iyi dileklerini sundular.

Gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldıklarını ifade eden Ümit Kaya “Bugün 8 Mart Yenimahalle Kadınlar Günü`nü ekibimizle birlikte Yenimahalle `mizin değerli halkıyla birlikte kutlamanın keyfini yaşadık. Gördüğümüz ilgi ve alaka bizi güçlendirdi. Halkımızın gösterdiği teveccühe çok teşekkür ederiz. İnşallah Rabbim bize Yenimahalle ve halkına layık olduğu hizmeti yapmayı nasip eder.” dedi.

Ümit kaya Yenimahalle `yi ve halkını yıllardır tanıdığını eksikliklerini ve sorunlarını da çok iyi bildiğini söyleyerek şimdiden nerelere nasıl hizmet götürmesi gerektiği bildiğini belirtti. Halkla iç içe olmanın da yapacağı hizmet ve oluşturacağı projeler için çok faydalı ve olumlu katkılarının olduğunu sözlerine ekleyen Kaya çok genç ve çalışkan bir ekibinin olduğunu, eğer görev verilirse Yenimahalle `ye genç ve dinamik bir ekibin hizmet edeceğini söyledi.